| Spataru_Doina_1979 a întrebat:

Cine are un cont de minecraft care nu il mai foloseste? daca aveti, puteti sa mi-l dati mie? chiar as aprecia. Sunt un youtuber si chiar m-ar ajuta

Daca stiti un generator care merge, like fara surveyuri? Si sa iti dea un acout de minecraft cu datele sa schimibi numele si sa fie al tau pentru toate deauna ar fi superb, si si mai suberb ar fi daca ar fi premium

2 răspunsuri:
| AndreiPlays a răspuns:

Bai, cat de sarac esti? E 23 de fuc*ing €
CUMPARA-L

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru AndreiPlays):

23 de euro este aproximativ 100 ron, si plus imi incerc si eu norocul, ca stiu ca sunt oameni care vor saa de un cont pe moca sau nu il mai folosesc