| MrVal3nt1nMC a întrebat:

Cine are un texture pack pentru minecraft de PvP sa mi-a trimita si mie.
Sau daca aveti un program de filmat trimitetimio.
Mersi de ajutor
DACA VRETI SA VORBITI CU MN CONECTATIMA PE SKYPE MY SKYPE valentin200064

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

In primul rand, texture pack gasesti PESTE TOT pe internet, trebuie doar sa cauti, dar cum lenea este prea mare, nu prea poti.
In al doilea rand invata sa scrii corect din punct de veder gramatical.
In al treilea rand, invata din nou sa scrii corect din punct de vedere gramatical.

| Neah1 a răspuns:

Program de filmat: obs, mirillis action.
p.s; nu sta nimeni dupa tine pe skype. happy