| Horror12 a întrebat:

Cine imi da niste jocuri horror in afara de outlast,metro,silent hil, resident evil, slender si cryostasis

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Doom 3, doom 3 resurection of evil, quake 4, prey, left 4 dead, dead space, the thing, dead island riptide, zombies shooter, F.E.A.R.,clive barkes's undying, clive barkes's jerycho, condemned: criminal origins, call of cthulhu: dark corners of thr earth, amnesi: the dark descend, sanitarium, necrovison, suffering, constantin, pain killer, penumbra, nosferatu, vampire masquerade, blood 2, etc

mersi anticipat pentru funda

| Horror12 explică (pentru BBJHHRUGs):

Mersi pentru jocuri

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru Horror12):

Cu placere - Dar aste e categoria horror.
Atentie cand joci - Sa nu joci cu casti pe urechi nopatea, mai ales doom 3!