| victor_9138 a întrebat:

Cine imi da si mie comenzi GM de animale de calarit dau raspuns castigator.

5 răspunsuri:
| คlєxヅ a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaa ok, stiu zici de metin2 sau metin3? ca sa stiu daca e cv de metin2 vr animal de calarit e sigiliu lup (galben) sigiliu mistret (galben) si sigiliu leu (galben) comenzi zici? aaaaa phoi vb si tu cu GM daca ai id lui daca nu til dau eu ca il stiu iti da comanda un animal super tare mi-a dat am lvl 89 da trebuie sa ai lvl 55 sa il poti calari.sau incearca cal al iadului mie imi place super mult comanda de la GM sau de (md)incearca ca merge

| iiKiduuu a răspuns (pentru คlєxヅ):

Tu ești chiar idiot să mor de nu, copil de 3 ani...mai treci dracu pe la cls 1, el îți cere comenzile și tu mănânci *** cu gm ce drq...copii proști ca voi rar vezihappy

| victor_9138 explică:

Eu zic pentru servere private

| victor_9138 explică:

Ca incerc sa imi fac propriul server

| victor_9138 explică:

Dar eu zic de servere private ca incerc sa fac unu.big grin