| XxD33axX a întrebat:

Cine imi da si mie niste conturi de woozworld dar sa fie vip? trimiteti mesaj privat cu datele! FUNDA
cine imi da si mie niste conturi ourworld rezident? trimiteti mesaj privat cu datele! FUNDA

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Buna! Uite acest site sper ca te va ajuta: http://konturi.ro/
Funda?:)

| XxD33axX explică:

Iarta-ma dar nu-ti pot da funda deoarece acolo este un site plubic daca-mi dai un cont de al tau iti dau fundita

| Beatriz6 a răspuns:

Si eu vreau unul ori VIP or wooz

| Beatriz6 a răspuns:

Da damil si mie Roxcsana21 te roggggg

| Beatriz6 a răspuns:

Damil si mie te rog roxcsana21 dar eu vreau de woozworld cine are sa ma caute plz dar cu wooz sau VIP