| Alexandra_1434 a întrebat:

Cine imi da si mie niste conturi metin2 uk lumea galbena, meang.Sa fie samanca sau alte caractere, da sa fie fete de la lvl 30 in sus, va rog.Cine vr sa mi le dea pe mes sa scrie id si eu il contactez. Fundita?!

4 răspunsuri:
| KILLSTROOM_7833 a răspuns:

Pe uk nu am cont... si nu cred ca o sa iti dea nimeni doar daca nu se mai joaca. daca vrei pe RO iti dau eu pe draco.de 33.

| Alexandra_1434 explică:

Aha da chestia e ca eu nu joc pe ro

| Alexandra_1434 explică:

Chestia e ca eu nu joc pe ro, dar totusi mai astept poate are cineva un cont pe uk si nu mai joaca

| shhhs a răspuns:

Poi daca imi dai funda iti dau eu.
Iti dau samanca nivel 38 pe feng-du metin 2 uk e pe buff.
Nume:Buffero
Parola:Ionita11 --- cu i mare la inceput!
Funda!