| MenταLµ a întrebat:

Cine imi da si mie niste metinuri misto rau rate mari de tot cresti rapid arma noi armuri noi arme modate ox-uri macar o singura data pe zi la mag cel putin otel +9 sau sa te dea lvl mai mare FARA HAMACHI!

Răspuns Câştigător
| DanutTheBest a răspuns:

Stiu eu unul Metin2Mage

8 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Am un metin care se potriveste perfect descrieri tale, este vorba de Metin2 Celestial
O mica problema-> este in germana big grin

| MenταLµ explică:

Mania laughing) auzi la ea/el laughing maina e super naspa am jucat daca vrei da-mi cont bun si atunci mai zic si eu... a dacylver o sati incerc raspunsu da nu acum n-am chef si nu conteaza daca e in germana a da si te rog da-mi link-ul

| MenταLµ explică:

Da aveam increder in tine nu merge metinu celstial ala mda sad

| MenταLµ explică:

DanutTheBest poti sa ma ajuti cu niste iteme pe metin?

| KiduuBwaa a răspuns:

Dati-mi Si Mie Site-ul De La Mage Metin2 Please

| adytza839 a răspuns:

Baaaaaaaa nu merge mt2 please

| danibos1223 a răspuns (pentru adytza839):

Daaaaaaaaa de unde il descarcccc?