| Ionescu417 a întrebat:

Sall as vrea un metin2 privat cu rate mari sa cresti rapid sa aiba oteluri la negustorul de armuri din otel sa poti face king1 si king2

Sa fie non-stop

sa nu fie cu hamachi

cel mai bun castiga

2 răspunsuri:
| MaybeSomeone a răspuns:

Metin 2 pandora e cel mai tare in 14 ore faci 80 - 100 si otel are dar la playeri si cad lingouri pe jos deci nu-i problema ai leu tigru si lup armat rata e de 1000% si uite un cont de 102 cu king nume romania20 parola : ionela5 e pe bune! da si tu o funda laughing

| MaybeSomeone a răspuns:

-Metin2: lunaris, steel, pandora, val mondial, apolo, united,