| ƒℓυχ a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de lvl 1 pe FamousMt2...(prin mesaj trimiteti contul). Stiu cum sa-l fac, dar nu merge...in fine.Va roooog. Cine imi da un cont de lvl1 primeste Funda+Vot!

1 răspuns:
| Fubuki a răspuns:

Daca reusesti sa faci cont sa ma contactezi la id-ul de mess magnificul80 la fel si cei ce pot face cont si eu vreau un cont de Famousmt2 nu conteaza lvl nu conteaza daca are jucatori doar sa feie un cont bun pls pls pls