| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff a întrebat:

Cine imi da si mie un link cu driver pentru placa de sunet realtek rtl8139 family pci fast ethernet nic dar sa mearga ca nu gasesc nicaieri daca nu macar un driver universal plsss dau funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent.

| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff explică (pentru Salontanul):

Scuze ca nu ti-am raspuns dar nu am fost acasa cateva zile mersi pentru raspuns ai funda!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Drivere universale nu exista. Pentru Realtek rtl8139 sunt drivere pe net in prostie. Daca nu merge inseamna ca-i bai cu placa. Cumpara-ti alta!