| alyalynutz a întrebat:

Cine imi da si mie un link de unde pot sa downloadez hack dragon city cu tot cu codul acela sa il pun acolo la key ca sa mearga plz FUNDA!

3 răspunsuri:
| Luchian7 a răspuns:

Nu exista hack-uri pentru jocurile facebook! asa ca da-mi funda si joaca-te jocuri calumea nu pe facebook...

| alyalynutz explică (pentru Luchian7):

Ba da existawinking

| Luchian7 a răspuns (pentru alyalynutz):

Pe bune?!? sa-mi dai si mie link-ul cand il gasesti... si daca ar exista nu ar fi gratis si crede-ma ca si eu m-am jucat multe jocuri, am cautat toate felurile de hack-uri si unele au mers ( 1 sau 2 ) dar asta nu inseamna ca o sa gasesti la toate, si singurele hack-uri pe care le-ai putea avea sunt cele keylogger sau trojan iar cele care trebuie sa trimiti cativa euro ca sa le downloadezi sunt virusi etc. singurul hack care mi-a mers a fost Mt2 Bob