| anonimul112 a întrebat:

Cine imi da un cfg de bhop pentru deathrun si imi explica cum se foloseste?

2 răspunsuri:
| FrostByte a răspuns:

Un script facut de mine, contine Bhop si alte mici minunatii menite sa-ti sporeasca cat de cat aim-ul si sa micsoreze recoil-ul. Subliniez : Nu Sunt Coduri. Toate comenzile din CFG le gasesti in consola jocului. Daca stii engleza urmeaza tutorialul de sub CFG.

| FrostByte a răspuns (pentru FrostByte):

Am uitat sa adaug. Pt Bhop-ul acela, ai nevoie de client Protocol 47 ( Non-Steam ). Pentru a salva totul ca CFG intri in notepad si copiezi tot textul de pe site. Salvezi ca nume.cfg ( Alegi tu ce nume vrei - fara spatiu ) in subfolderul cstrike din counter-strike-ul tau. P-orma intri in joc si scrii in consola : exec nume.cfg. Iti mai dau odata site-ul ca vad ca nu suporta TPU link intreg : gamebanana. com / cs / scripts / 7108 - Elimini spatiile.