| Cristian_Cristi_1997_NJ9S a întrebat:

Cine imi da un Config cs 1.6 dar sa fie 100% aim sa nu sara tinta aproape deloc Dati-mi Va Rog Dau FuNDA

Răspuns Câştigător
| OneCs a răspuns:

Nu e bun leys.exe iti sare tinta si o sa observe admini ca ai aim.Si oricum daca joci fara codurico sa joci mai bine cs si no sa iti mai trebuiasca, dar daca totusi vrei ia un cfg nu e aim dar nu iti mai sare tinta si o sai ei mai bine pe pleyeri.

1 răspuns:
| XRoyaL a răspuns:

Maximamspus.ro/coduri-counter-strike-1428, descarca leys.exe, 100% aim si 100% functionabil. Bafta.