| mariusik2012 a întrebat:

Vreau si eu un link la un config de cs care face sa nu mai sara tinta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei sa joci counter strike cu coduri? Theo are dreptate, no-recoil face tinta sa stea pe loc... 2 clickuri pe google si il gasesti, dar nu mai are rost pentru ceilalti, invata sa joci fara scripturi / chaturi... utie aici ceva permis si foarte bun :
cl_bobcycle 0
cl_dynamiccrosshair 0

3 răspunsuri:
| sssSnake a răspuns:

Uite aici: http://www.gamesfront.net/cele-mai-bune-cfg-uri-counter-strike-1-6 .

Mai jos ai un link, apesi pe el, te duce pe o alta pagina, apesi din nou pe acelasi link si ti se downloadeaza cele mai bune 15 CFG-uri pentru CS, +un skin pentru AWP, sa ai tinta ca la arma normala.

| mariusik2012 explică:

E pentru un prieten.Eu n-am jucat niciodata cu coduri.

| TheoSound a răspuns:

Taticule, ce ne ceri tu se numeste cod / cheat / script nepersmis sau no recoil. Cauta no recoil cfg pe Google si vei gasi dar nu te sfatuiesc. Un server cu VAC sau VAC2 iti va gasi imediat scriptul si te va bana.