| ღஜç一smin13Leopaღஜ a întrebat:

Cine imi da un sv de cs care sa aiba : forum gratuit si unde sa pot face cerere de admin, pe sv sa nu fie full si sa pot face cerere de admin admini sa fie prietenosi sv sa fie classic, pleyeri romani, admini fara bani doar cu cerere, server sa fie de inceparori si uni pleyeri medi? Si admin il acepta repede. Dau funda + voturi.

1 răspuns:
| Gabitzu9292 a răspuns:

Cs.ruls.ro cs16.ruls.ro cs.cslr.ro cs.helpcs.ro cs.frz.ro cs.lunetistii.ro cs.devil.ro