| anonimul a întrebat:

Cine imi poate da si mie mobber hack pentru metin2 uk? am incercat sa-l iau eu dar nu mi-a mers.

1 răspuns:
| KnightOfNight a răspuns:

Daca ai incercat si nu ti-a mers crezi ca altul care il gasesti pe net va merge? NU pentru ca toate au aceeasi ''structura''. Si din cate am citit pe forumul uk sistemul jocului detecteaza foarte repede astfel de hackuri si primesti ban permanent pe toate conturile de pe email.Mai gandeste-te inainte sa folosesti hack. Toate cele bune! happy