| DarkusEyes13 a întrebat:

Cine imi poate da si mie un client metin2 dela cu mc in el ca vreau sa mi-l fac eu sa imi fac propriul server dar sa aiba itm implementate sa nu vad snuk sau chinezescul sau din astea de pe vremea lui pasvante-chioru big grin sa aiba itm macar cateva mai noi cu beta sau nu stiu cu posedate etc si ince ceva serverul sa nu fie finisat vreau doar clientul si eu sa il pornesc daca vrea cineva sa ma ajute sunt madutzu.mada13@yahoo.com/ sau... lasati linkuri cu download si doar cu download nu sa caut eu cai verzi pe pereti ok sa ma duca direct la download! multumesc si funda

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Restu de client:
http://dfiles.eu/files/dictbufay
https://mega.co.nz/#! 0ZwkmAZK! 4QNLkmSWFMqqC7K_h2edSwMm2HS9zsDNAtZqy_DpUcQ
https://mega.co.nz/#! YJp3EDrJ! G69f4XwtDU7Fm7dCTnaNoT2e1d02wwU2l2s7-DD8ejg

2 răspunsuri:
| DarkusEyes13 explică:

Man sincer nu prea am inteles, iar eu am descarcat si inainte clientele acelea doua si tot nu a mers de ce? nu am chestia aia,, instant server,, bun ca eu cu acela am facut pe clientul snuk dar nu mi-a placut nu avea armuri arme si itm decat acelea de pe metin2 ro tot ce accepta in plus era kingul de lv 50 in rest nimic nici macar posedate si lv maxim era de 99. daca vrei sa ma ajuti lasa-mi alt mesaj cu ce imi trebuie te rog

| DarkusEyes13 explică (pentru DragomirMihail2020):

Multumesc dar niciunul nu mi-a mers dar sa nu zici ca sunt nesimtit pentru ca ai fost singurul care a incercat sa ma ajute poftim fund happy