| paulika_5537 a întrebat:

Cine imi poate da traseul pe metin2 din temnita maimutelor pentru a ajunge la gorile de piatra simple? funda mare de tot

5 răspunsuri:
| MissYMarYa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2p-593XI5nw
traseu este : intri in portal si mergi in pata la portal, o iei la prima stanga, stanga portal, dreapta, dreapta, stanga, stanga-portal, stanga, dreapta portal, si dupa cum ai ajuns acolo mergi in peretele rosu si ai ajuns da si pe link daca nu ai inteles :D

| Derpescu a răspuns:

Nu il mai stiu sigur dar era cam asa:
Intrii in temnita si faci stanga
Mergi inainte pana gasesti o fundatura apoi faci dreapta
Apoi continui cu dreapta pana gasesti fundatura iar apoi o iei la stanga
Mergi inainte si apoi gasesti camera!
Si am zis nu am mai jucat de mult metin2 asa ca nu stiu sigur daca asta este traseul dar incearcal.happy

| paulika_5537 explică:

Nu ma in temnita maimutelor expert sunt niste gorile de piatra (nu maimuta de piatra) cum ajung la ele?

| Choppy a răspuns:

Uite aici cum sa ajungi la maimuta de piatra din temita maimutelor simple : http://www.youtube.com/watch?v=ECufAsnK5io... Succes! Sper ca am fost de folos!