| RazvanRo22 a întrebat:

Hello!
Cine imi zice si mie cum ajung la piatra Hasun in metin2? Adica pe unde s-o iau in temnita maimutelor.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Damian a răspuns:

Cand ajungi in intersectie faci stanga si e a doua pe dreapta

1 răspuns:
| MissYMarYa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=W3fMK1erHrA
si : mergi in fata spre portal, dupa mergi l a dreapta, dreapta, stanga, stanga, dreapta, dreapta-portal, dreapta, dreapta, stanga, stanga portal, dreapta, a 2 a dreapta- portal, prima stanga, dreapta mergi in fata si la portal si gta le am scrie pe hartie din videoclip funda?