| dulcikaTa2112 a întrebat:

Cine imi poate da un cont de conquiztador? La mine nu merge sa imi fac un cont nou...

6 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Vrei să îți facem și adresă nouă de e-mail? Vrei să îți facem pe o anumită adresă?

Dacă vrei o adresă nouă de e-mail cam cum vrei să fie adresa? de ce să fie @yahoo, @gamil, @hotmail?

Dacă vrei să îți fac un cont nou pentru că nu cred că o să-ți-l dea cineva pe al lui.

| dulcikaTa2112 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Ok...

| dulcikaTa2112 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

As aprecia mult daca ai putea sa imi faci un cont pe conquiztador

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru dulcikaTa2112):

ți-am trimis detalii într-un mesaj privat pe TPU.

| dulcikaTa2112 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Problema e ca nu am primit mail.ul de confirmare, asta am patit si eu cand am incercat sa imi fac contul......de asta am cerut sa imi dea cineva un cont deja facut...intelegi?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru dulcikaTa2112):

Atunci nu știu ce să zic... îmi pare rău.