| Madalin21 a întrebat:

Cine imi poate da un hack de Ourworld

Dau

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Ok daca gasesc ceva te informez.

8 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Nu prea stiu daca sunt hackuri functionabile pentru ourWorld nu cred ca o sa ai prea mare succes.

| Madalin21 explică (pentru TudyCFR):

O.K dar daca imi gasesesti unul mi-l dai?

| TudyCFR a răspuns (pentru Madalin21):

Desigur dar poate o sa aiba keylogger si ala iti fura contul deoarece tot ce scrii tu ii apare la cel care o facut hack.

| Madalin21 explică (pentru TudyCFR):

Nu-i nimic pentru ca fac un cont nou de lv 1
ca am unu de 26 si daca zici ca ii apare aluia incerc cu contul nou

| TudyCFR a răspuns (pentru Madalin21):

Ok daca gasesc te ajut dar dupa ce ai ala in calculator nu poti scapa de el doar daca iti faci din nou windows.

| Madalin21 explică (pentru TudyCFR):

Nu-i nimic pentru ca oricum trebuie sa schimb Windowsul cai vazra

| Madalin21 explică (pentru TudyCFR):

Bine numai cand intru o sa vad ca peste 1 ora 2 ies si mersi ca cauti

| TudyCFR a răspuns (pentru Madalin21):

Ok daca gasesc ceva te informez.

| Florian000 a răspuns:

Cauta pe youtube daca nu gasesti nu exista!