| Deea_2465 a întrebat:

Ce inseamna hack pe ourworld? big grin

4 răspunsuri:
| Gabi1335 a răspuns:

? hack inseamna un program special cu care poti face diferite lucruri noi el este folosit mai ales la jocuri si au aparut foarte multe

| patrascucosmin21 a răspuns:

Hack inseamna cand trisezi adica daca joci counter strike cu hack risti ban

| Silveanu_Romeo_2000 a răspuns:

Salut. Iti voi explica eu ce este hack-ul.
Hack-ul este un program, s-au mai multe programe pentru care sunt folosite pentru a trce de baza de date a unui joc. Daca vei trece de baza de date a jocului, vei putea folosii cateva abilitati pe care nu le poti folosii fara un hack. de exemplu pentru metin2: poti avea speed, dmg (x3, x5, x7, x9, 14),wall,fishbot. si multe altele. Pentru Counter-Strike si orice alte jocuri, sunt folosite urmatoarele : Speed, wall, aim, aimsilent, aim setat pe corp. si mai sunt cateva dar nu-mi vin acum in minte. Pentru mail sau web, sunt anumite hack-uri cu care poti sparge conturi de facebook, yahoo, twiter, skype si asa mai departe... Dar pe langa spargere acestor conturi. hack-urile pentru web si mail mai sunt folosite si in alte moduri. conteaza sa stii sa le folosesti. Pa :*

| Alexandrovici_Andreya_2002 a răspuns (pentru Silveanu_Romeo_2000):

Acest hack, sta be baza si de virusi?