| FarCry2 a întrebat:

Cine imi poate da un hack la metin2united de yang de iteme nu conteaza sa mearga in afara de hack de pescuitlaughing. Plz dau funda si sa-mi dea linkul; sau sa-mi de-a linkul pe site aici si sa-mi explice toti pasii cum sa-l folosesc.

8 răspunsuri:
| NeGaTiwE a răspuns:

straight face deci in primul rand nu exista hack d yang si iteme u vezi p youtube
is numa prostii hack exista doar DMG hack si fishbot in rest...

| ogreaxel a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci asaoh go on ca o sa te baneze repedetongue
daca vr bani sau iteme stai in new map intr-un colt si ia cateva grupe...
daca ai peste 115 du-te in death valleryhappy
funda?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Caine1122 a răspuns:

Degeaba sunt daca nu merge nici unu si tutorialele sunt false

| narutoarenistul a răspuns:

Iti zic un link pntru a doawnloada un hack de dmg iti si explic cum sa-l folosesti :D www.filecrop.com/Dmg-hack-metin-2.html downloadezi ce vrei uh de aici dar sa aiba peste 100 mb hacku ca sa mearga ...pasiii 1) downloaezi hackul 2) dezarvihezi 3) intri in fisierul de metin2 united 4) cauti folderul pack 5) cauti in folderul pack PC.EPK SI PC.EIX SI PC2.EPK SI PC2.EIX 6) le stergi de acolo 7) adaugi ce ai downloadat dar sa fie dezarhivat 8) apoi intri in metin2united mult noroc frate eu am jucat pe mt2united am avut iteme epice king2 etc si cu hacku omoram tot :)) bafta! Funda?

| Roket_Raketa_1991 a răspuns:

Man si eu joc metin2united da nu mai merge niciun hack ca au bagat hakshieldu si de aia ca am sta atatai ani cu hacku da nu mai merge nici onehit