| Cristixhunter a întrebat:

Cine imi poate da un sv de metin2 bun sau un joc gen 4Story.ro

Multumiri anticipate

2 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Salut, nu am jucat 4story dar daca vrei iti dau pe categori, metin2ro (mai greu ca frigiderul) metin 2 united (la pvm e mai usor ca perna) metin2 hummer pentru pvm PERFECT si metin2 tim pvm/pvp clasic mi se pare cel mai bun :P si daca ai nevoie de un ghid astept pareri http://ghidpentrumetin.webnode.ro/
eu am facut ghidul asta sper sa te ajute

| Cristixhunter explică (pentru ItsMyTime):

Metin2.ro m-am jucat si m-am lasat la lvl 80.
Metin2 United nu imi place cum a ajuns am jucat de cand a aparut sv dar dupa ce lau resetat a ajuns naspa.
Metin2 hummer este pvp din cate stiu si cam naspa ca uni au moduri...
metin2 tim booring.
sorry dar le stiu si sunt foarte naspa toate...
la inceput ti se pare toate tari dar dupa ce joci metin de 5 ani si le sti pe toate cele populare e greu de gasit unu care sa fie nou si bun toate sunt la fel de aia cer un sv de metin care sa fie mai diferit in rate de crescut si yang sau sa aive cv al lui nu sa fie la fel ca toate celalalte