| DjJohnKoKosH a întrebat:

Cine imi poate explica de ce indiferent de ce setari i-as pune joystickul meu nu functioneaza cum trebuie cand ma joc Fifa13.Adica pe joystickul din dreapta nu face skillrui cum ar trebui ci doar da pase.

4 răspunsuri:
| vladutt a răspuns:

Trebuie sa mai umbli la setari daca nu are ceva joystick-ul si trebuie sa iti iei altul dar pe ce te joci pe PS3 sau PS2?

| vladutt a răspuns:

Trebuie sa mai umbli la setari daca nu joystick-ul e de vina dar pe ce te joci PS2 sau PS3?

| DjJohnKoKosH explică (pentru vladutt):

Ma joc pe pc big grin joystickul nu are nimic e nou.Da probabil ca la setari undeva trebuie sa umblu dar asta e ca nu stiu unde.

| vladutt a răspuns (pentru DjJohnKoKosH):

La controls si daca nici asta nu merge trebuie sa fie de la joystick poti sa-l duci la cineva sa-l vada sau daca ai avut garantie cand l-ai luat e si mai bine.