| iiMoniq10 a întrebat:

Cine îmi poate explica îndetaliat cum se folosește StuffPoint? Fundoii.

1 răspuns:
| MrOvy a răspuns:

Pai din ce stiu eu despre aceste site-uri, castigi bani online din click-uri, (aveam si eu un cont mai demult pe NeoBux)
Deci trebuie sa te loghezi zinlic sau saptamanal fiindca altfel o sa iti stearga contul (cum am patit si eu.) apoi intri si dai niste click-uri la anumite pagini indicate de catre site.
Dupa ce faci 0.6$ poti sa iti cumperi refferali care acestia o sa dea niste click-uri pentru tine si o sa castigi bani din acestia, cu cat faci mai multi refferali cu atat o sa castigi mai multi bani, insa la inceput trebuie sa bagi toti banii numai in acesti refferali ca sa mearga treaba si abia peste ceva timp o sa ai si profit!
Uite un tutorial din care ai putea intelege mai multe decat cele explicate de catre mine :
http://www.youtube.com/watch?v=xH_BLVxbYis
Sper ca ti-am fost de ajutor:)
Sarbatori Fericite!