| AnonymTPU a întrebat:

Salut, cine imi poate explica cum sa tin redirecte pe un svr, dar sa mi explice indetaliat deoarece am mai vazut astfel de topicuri si n am inteles mare lucru, indetaliat va rog! Funda...

1 răspuns:
| Alinn98 a răspuns:

Deci downloadezi redirectele si sa zicem ca pc-ul tau poate suporta maxim 50 de redirecte. Ai mai multe Cmd-uri si il cauti pe cel cu 50. Il deschizi si astepti sa se deschida 50 de console ( tot cmd ) dupa il lasi asa. nu il atingi nu nimic, toate consolele in final se vor comporta ca una si cand te plictisesti inchizi