| վፀiፀፀ a întrebat:

Cine joaca IMVU si imi poate explica cum se fac acum creditele? MUltumesc`!

Fundoii`!

Răspuns Câştigător
| PisiiIuby a răspuns:

Buna happy
prin a da like pe Fb, dar dai doar o singura data si primesti 500 credite
2. faci cont pe myyerbock primesti alte 500 de credite odata si alegi de acolo niste chesti pe care le poti face pe myyerbock
3.confirmi adresa de email
4.te joci cu catelul
5.trimiti cuiva prin email o invitatie la joc, el o accepta iti trimite 5 chaturi, si primesti 1500credite pe persoana
dau platesti cu bani reali sad
Fundita?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la earn credits si apoi dai la referre friends,, iti faci email, inviti emailu si dai accept etc si o sa primesti 1500 credite, poti sa faci si restul ofertelor de la earn creedits dar poti folosi si imvu hack 2011winking! Succes!