| suntperfect a întrebat:

Cine imi poate spune ce jocuri voi putea juca fara sa am lag pe sistemul astasadvreau raspunsuri de la cei care se pricep cu adevarat)
intelcore i5 3470 3. 2ghz
msi hd 7850 oc 1gb
4gb ram Kingmax 1600 mhz
Sursa Segotep SG-500AE
Placa de baza Asus P8H61-M LX3 Plus R2.0, socket 1155
hdd de 200 gb (nu mai stiu sigur)
Monitor singmaster 940sn max 1360x768... daca va intereseaza!

Răspuns Câştigător
| CapitanulEvident a răspuns:

In momentul de fata poti rula orice joc cel putin la setari medii

| suntperfect explică (pentru CapitanulEvident):

Pai asa ma gandeam si eu ma, doar ca aveam nelamuriri in legatura cu procesorul, dar nu cred ca nu are cum sa nu imi mearga vreun joc, mesri de raspuns!

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

A... orice joc.

| VladMC a răspuns:

Ba nu orice joc, as spune ca destul de putine, pentru ca 2, 0 ghz e putin pentru cum ar fi assasins creed 3, far cry 3 etc. Poti sa-ti iei call of duty 1(e vechi dar o sa mearga perfect), gta san andreas(cea mai veche versie), counter strike, sau cand intri sa iei o joaca uite la sistemele care le cere, important uite cati GHZ cere. FUndA?

| suntperfect explică (pentru VladMC):

Ba esti nebun? unde vezi 2 ghz? e 3.2? cum sa nu imi mearga macar asasin creeed 3? macar la medium? ce gta sanandreas we, ce c.s? uitate mai bine si raspunde...