| Fokusnik a întrebat:

Cine imi poate spune despre ce este joaca,, Metin2", si daca este interesanta?

Răspuns Câştigător
| SoRyNeScku a răspuns:

Cand am inceput sa joc eu, acum 3 ani, era foarte frumos, mai ales Metin2Ro, adica oficialul. Acum, cu noile updateuri s-au schimbat multe, si, dupa pararea mea nu mai are rost sa joci. Mai bine joci jocuri precum : Minecraft, Counter-Strike, Call Of Duty, GTA IV si pe viitor GTA V.
Insa daca vrei sa joci poti sa incepi cu mare placere, eu si acum joc, dar nu mai am un interes aparte, nu ma mai atrage ca-n anii precedenti.

2 răspunsuri:
| Dizzyz a răspuns:

Ce este joaca mt2? Nu te apuca frate. Dupa parerea mea este o porcarie care nu trebuie jucata.L-am jucat si eu insa acum vreo 3 ani.M-am lasat fiindca mi-am dat seama ca mt2 este in urma cu tehnologia foarte mult.C-am ca Romania fata de alte tari.Joaca TYhe Elder Scrools v Skyrim si apoi VI, Gta, Max Payne 3, dar nu mt2.Nu face prostia sa te apuci de chestia aia.
Numai bine!

| νισяєℓ a răspuns:

Nu stiu ce nu va place la metin2...intradevar sa stai non stop pe el nu e bine dar e un joc care mie imi place.