| LkHk a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cat mai explicit cum pot instala aimbot/wallhack in Cs 1.6? Vreau si link-ul pentru hack, felul cs-ului care imi trebuie ( warzone, Pgl etc. ) si ce fel de windows, daca se poate. Am incercat de atatea ori dar nu a mers asa ca dau funda pentru cel care imi explica cel mai bine.Va rog fara: Joaca frumos codatule, sau alte chestii de genul.

3 răspunsuri:
| AtomiculXXX a răspuns:

Lasa`te de CS! Nici un server nu vrea playeri ca tine! Du-te si te joaca Mario mai bine

| LkHk explică:

Nu joc pe servere cu peste...5 playeri.Il vreau pentru a ma distra cu prietenii pe servere goale, gen Cs1.Gamelife.Ro.

| edit28 a răspuns (pentru LkHk):

Da, sigur laughing