| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate vedea ce imi trimit prietenii pe perete la facebook si cum pot face sa nu se vada?

1 răspuns:
| presus a răspuns:

Salut!
Toata lumea care iti acceseaza profilul iti poate vedea toate postarile trimise de prietenii tai pe peretele tau! Asadar, tu poti sa ascunzi sau sa stergi acele postari de pe peretele tau. Ai in partea dreapta. sus in colt o sageata pe care o vezi doar daca treci cu mous-ul peste ea. Acolo trebuie sa dai click apoi ai optiunile: ascunde din cronologie si sterge. apoi tu alegi.
Sper ca te-am ajutat, bafta!