| Nextone a întrebat:

Cum sa fac la facebook sa nu mai vada ce postez eu pe perete decat prietenii?

2 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

După ce scrii langă butonul "post" scrie"public" apeși pe el și alegi cine să vadă postarea :prieteni, doar tu...

| RalukBrown a răspuns:

Buna.
Foarte simplu. Sa luam un post oarecare; in dreapta lui vei observa o sagetuta in jos, dai click pe ea unde vei avea urmatoarele optiuni: "Public", "Friends", "Friends except Acquaintances", "Only Me", "Custom", in cazul tau vei alege "Friends".
Seara faina. happy