| alintinu a întrebat:

Cine imi poate zice o configuratie accentuata pe gaming dar si task. un buget ar fi 1800ron dar pot sa las ca 70-80ron in plus daca e nevoie.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/616932/ - ceva in genul asta, placa de baza iei altceva decent cu chipset B75, nu stau sa ma uit acum, posibil sa fie GA-B75-D3V pe stoc.

| andrei498 a răspuns:

Pe pc-ul asta merge si Battlefield 3 pe 1024 x 768 detalii high daca ai bugetul asta:

http://www.emag.ro/......EDJQKBBBM/