| Tr3eaTxGh3osT a întrebat:

Cine imi putea spune si mie niste jocuri pentru urmatorul system spec (mie imi plac jocurile gen actiune 3dshooter, gen cryss 3, dead space 3, calll of duty modern warfare 3, nu alea de strategie):

2 GB RAM
Intel Core Dual e6550 2,33ghz
HARD:500 GB
PLACA VIDEO: ATI RADEON HD 5450 SHAPIRE EDITION 1GB, DDR3,{orce joc posibil,} pana acum am jucat Dead Space 3 HIGH setting, Call of duty Modern Warefare]

Răspuns Câştigător
| ionutzu03ionut a răspuns:

Ai aici :
Crysis 3
Brothers in Arms: Furious 4
Prototype 2
Max Payne 3
Spec Ops: The Line
Assassin's Creed 3
sper sa-ti placa happy

| KodrutZ a răspuns (pentru ionutzu03ionut):

Te-ai gindit mult? Crysis 3 pe o placa low-end?

| Tr3eaTxGh3osT explică (pentru KodrutZ):

Am jucattongue Si imi mergea si setari mari tongue Si aveam si fps maretongue

| KodrutZ a răspuns (pentru Tr3eaTxGh3osT):

Aha, si eu mai am vise in care am inca vreo 10 zerouri la sfirsitul sumei din banca...