| suntperfect a întrebat:

Cine imi recomanda si mie niste unitati pentru gaming de maxim 1800ron? Sa mearga cat de toate jocurile din 2012...

3 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Cu banii aia mai bine ai face unul din bucati, dar daca vrei un pc bun, poti incerca cele din lista eMag, pc-uri gata facute pentru gaming :).

http://www.emag.ro/desktop-pc/filter/tip-sistem-v1468,gaming-i582?ref=mnu

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru Negative):

Nu prea merge. Placa de baza cu procesorul deja tio ajuns la 1500 de lei(+ perifericele).

| DJDwarf a răspuns:

Poti sa gasesti un pc bun pe eMAG, se numeste Serioux Performance V9.merg toate jocurile din 2012 pe setarile medium-high