| frankyminune a întrebat:

Cine imi recomanda si mie sa descarc un joc bun de pe net cu rezolutie buna dar sa nu fie de strategie, daca se poate ceva cu masini, avioane, ma refer sa aiba o grafica superi si sa fie interesant. dau funda. multumesc

Răspuns Câştigător
| Ovidiu299 a răspuns:

TDU. Test drive unlimited. Jocul este foarte realist. Eu il am de o saptamana si pot sa spun ca este de 5 *****.

| frankyminune explică (pentru Ovidiu299):

Ideea este ca de unde pot sa il descarc,?

| Ovidiu299 a răspuns (pentru frankyminune):

Http://www.youtube.com/watch?v=gxgHG1Mx7eE
De aici il am.(am cautat prin istoria de vizualizari. Ar trebuii sa apreciezi efortul. :))) )
Fa ce spune cel ce a postat videoclipul si o sa il descarci destul de rapd. Eu am facut ce a spus el si functioneaza. 100%. Mult succes.

3 răspunsuri:
| Kinda a răspuns:

SMITE uite likul de la pagina lor https://account.hirezstudios.com/smitegame/default.aspx?ok= trilerul lor http://www.youtube.com/watch?v=2QNxLhuLSCY Smite are grafica super incearca-l.