| bbyyyyyyyy a întrebat:

Hey! imi puteti recomanda un joc, asa pe care sa il joc de plictiseala, gen Zoo Tycon, Sims, Gta etc happy sa nu fie online, sa il descarc/cumpar eu. Sunt fata deci nu vreau Metin sau ceva asemanator cu batai, masini sau avioanelaughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minecraft.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Mie imi place sa joc Darksiders, Prototype, Darkness 2, Need for Speed Underground, NFS The Run, NFS Most Wanted si Prince of Persiawinking

| Whatafy a răspuns:

Http://spitfirehero.com/ - aici au un joc da e cu powerups, e genul celor arcade, e destul de misto.

| Whatafy a răspuns:

Http://spitfirehero.com/ - asta merge de minune cand ma plictisesc la birou, i l-am dat la o fata si a zis ca e bestial, poate iti place si tie.