| rauloprisor123 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un pc pana in 3000lei fara monitor, tastatura etc.

4 răspunsuri:
| vidii a răspuns:

Eu iti recomand asa
- i5 puternic
- placa de baza buna
- 8gb ram
- 1tb hdd
- placa video buna, joci gta 5 pe fullhd high-ultra cu 60 fps
- sursa de calitate
- carcasa destul de ok cu 2 ventilatoare incluse pentru o ventilatie buna
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1268149/

DVD-rw n-am pus pentru ca ar fi trebuit sa sacrific din performanta, windows il poti instala de pe un stick usb bootabil si pe viitor poti cumpara si un dvd-rw

| messineymar a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/gaming-adventure-v11/

I.ti va nerge orice joc fara probleme la rezolutii mediu -high, e cel mai bun pc in banii astia!

| vidii a răspuns (pentru messineymar):

De cand gtx 750ti e peste Gtx 960? De cand o placa de baza cu chipset H81 e mai buna decat una cu chipset B85? ..De cand o sursa de la game daeomn are electronica mai buna decat super flower? Si de ce carcasa aia micuta cand are una ventilata, mai spatioasa, mai mare, mai de calitate? ...se pare ca nu-i cel mai bun, trebuia sa verifici si wishlistul meu

| messineymar a răspuns:

Vz ca ai depasit cu 7 lei