| Emryy a întrebat:

Cine imi spune cum pot face ca videoul filmat cu CamStudio sa se vada normal in Winamp.Am filmat ceva pentru a arata unui prieten si videoul dupa ce am vrut sa vad cum a iesit... a "iesit" pe dos. Adica vedeam totul cu susul in jos laughing

Cine ma poate ajuta pm tongue

2 răspunsuri:
| Emryy explică:

Nu merge cu nici un program.Am incercat cam 3-4 max 5 si cu toate la fel.Stiu ca pot intoarce monitorul sau ca pot face din player modificari dar cand il pun pe youtube sau il dau cuiva prin arhiva sau stick la el se vede INVERS

| Spyrit a răspuns:

Deschidel prin VLC si o sa iti arate normal