| EchipaGuessWho a întrebat:

cum sa fac ca la clipul care l-am filmat cu CamStudio sa nu arate totul cu susul in jos?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

PROGRAM CARE INTOARCE VIDEOCLIPUL IN/DIN ORICE POZITIE - Video Flip and Rotate 1.5.1.54 Free Video Flip and Rotate este foarte usor de utilizat. Ofera utilizatorului caracteristici ca rotirea videoclipurilor cu 90, 180 de grade, rotire in sensul acelor de ceas sau invers acelor de ceas si rotiri verticale sau orizontale. FOTO http://www.dvdvideosoft.com/img2/screenshots/FlipAndRotateBig.png
Foarte rapid si usor, miscari predefinite pentru ca tu sa:
* rotatesti videoclipul 90 CW
* rotatesti videoclipul 180
* rotatesti videoclipul 90 CCW
* intorci video pe orizontala
* intorci video pe verticala
* intorci video pe verticala si rotesti 90 CW
* intorci video pe verticala si rotesti 90 CCW
DESCARCA: http://www.dvdvideosoft.com/download/FreeVideoFlipAndRotate.exe
Bafta!

2 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Il poti edita cu Adobe cs5

| EchipaGuessWho explică:

Imi cer scuze pentru neplacerile facute din cauza fundei. N-am mai intrat de mult.