| DDX99 a întrebat:

Salut am descarcat CamStudio incep sa filmez cu el dar nu stiu unde se salveaza cea ce am filmat ma poate ajuta cineva?(funda)

6 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Chiar nu stii sa te uiti in optiunile programului?

| Bybanu a răspuns:

My Documents\Camtasia Studio

| iionutuu a răspuns:

Vezi ca ai ori in folderul unde l-ai instalat un folder in care se salveaza nu stiu cum se cheama salvare sau nu mai stiu am avut mai demult.ori daca nu uitate in document acolo pe la download.ce windows ai? daca ai 7 sau vista dai la start si cauta cu ce nume se salveaza si vezi unde e sus acolo iti arata unde sa intri sau daca ai xp dai la search si dai sa caute in toate fisierele numele la video care ai salvat si tot asa te uiti pe acolo si vezi ca iti zice in ce folder etongue sper ca te-am ajutattongue

| madalin1996 a răspuns:

Iti spun eu pe windows 7 se salveaza in C:\Windows\Temp si acolo sunt toate inregistrarile tale (funda)

| alin_9439 a răspuns (pentru madalin1996):

Ms fratebig grin

| madalin1996 a răspuns (pentru alin_9439):

Dar funda?