| suntperfect a întrebat:

Dupa parerea voastra, care ar fi cea mai buna placa video pentru jocuri pana in 500 ron,? si care ar fi ce cal mai bun procesor tot pana in 500 ron, de preferat tri-core sau quant core.
Eu am un procesor Intel celeron dual core e1500 2.20ghz,
3gb ram, o placa video integrata(foarte slaba) si nu imi merg jocuri cu grafica mare doar: fifa 07, gt sanandreas, cs 1.6, nfs most wanted..etc,si placa de baza asrock g31m-s!
Voi da funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Andrey2002012 a răspuns:

Ia-ti placa video radeon shapire 7700 2 gb ddr3 si procesor Intel core i3 sandrybridges 3, 3ghz

procesorul 550 ron
placa video 450 ron