| karminuta a întrebat:

Cine imi spune de unde cumpar hrana pentru animale la jocul Farmerama? Cine imi raspunde primul si corect aceluia ii voi da

1 răspuns:
| cosmasavoare a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi,trebuie sa o produci! langa hamabarul tau exista o "moara :sa ai spun asa dai click pe ea si acolo iti vor aparea toate tipurile de animale,selecteaa pentru care doresti sa faci,, vezi ca nu merge sa faci decat unsingur fel de mancare odata, nu poti face mai multebig grin Spor la hranit animalutebig grin