| crisuletss a întrebat:

Care imi spune si mie cum se fac credite la jocul IMVU.Am nevoie de ajutor, Va rog, dau funda celui care raspunde primul si corect...:*. mersi mult

Răspuns Câştigător
| xCrissw a răspuns:

Buna.
Deci uite.
IMVU Home > Earn Credits >Invite and refer people.
La prima scrii un id de-al tau.
A 2 Orce de exemplu; Ldsdjasd
A 3 e deja completat.
A 4 la fel.
Dupa te duci in email pe care ai scris la prima casuta, iar apoi dai de 2 ori yes, iar a 3 oara scrii contul si parola, la id poti scrie orce. ( la alea 2 mai intai astepti sa se incarce si apoi le dai la X ).
Apoi dai la cineva contul ala iti intra, dupa iti da 5 chaturi si stati 5 min acolo.
Sper ca te-am ajutat.
FUNDOI; X!?