| TheEvilBoy a întrebat:

Cine imi spune si mie problema are FUNDA. Am cumparat de curând un joistick pentru PC/PS3 si am incercat sa joc Assassins Creed III cu el si nu corespund tastele de astemenea si Batman Arkam Asylum si la amandoua imi cer joistickuri de xbox ce pot face in cazul asta? se poate modifica compatibilitateaa? Batman pot juca dar nu pot distinge tastele si ar fi trebuit sa intuiec butonul respectiv

1 răspuns:
| SlayerNightcore a răspuns:

Asta înseamnă ca nu e compatibil. Ceea ce poti face e...i-ați tastatura de gamingwinking Fundă?