| Cristi_8211 a întrebat:

Cine imi zice niste coduri secrete (min. 10) la Gothic2 si cel care il stie pentru marit pers... acel jucator ve PRIMI nu 1 sau 2 ci #3# PANGLICI (pentru cel mai bun raspuns)

! ATENTIE! 1 Trebui sa mearga codul

2 Sa nu apara pe site-ul google-gothic2-coduri {exista si nu apar pe site ex:"dragon_testmodell}

3 Daca un jucator a mai scris acelasi cod nu se pune decat primului jucator.

4 Fiecare cod inseamna un punct (cu exceptia celor doua = 15puncte)

Acesta oferta este valabile pana pe data de 25.06.2011

1 răspuns:
| SuXxX a răspuns:

Incearca un trainer (un program care apesi pe diferite taste si se baga coduri/parole), incearca pe site asta : http://www.mofunzone.com/game_trainers/gothic_2.shtml (Funda?) :D