| smarandio a întrebat:

Cine imi zice niste metin2 tari poate sa fie roman dar si englez dar daca e englez sa fie macar nsite romani ratele 500-1000% sa fie arme mari sau armuri mare la magazin si multi playeri care joaca dau funda si sa mearga funda

1 răspuns:
| RazerNaga a răspuns:

Http://skynetromt2oficial.weebly.com/index.html Este deschis ieri si nu este foarte populat vom popula pe viitor intr-o saptamana sper sa fie super cand intri pe server scripe pe global adica sa vadatoti playerii. Ca te-a adus yume :} bafta :)