| smarandio a întrebat:

Sall cine-mi zice un meitn2 misto care cresti repede joaca multi playeri si sunt iteme la magazin adica magazinul de arme armuri, etc de lvl mai mare funda

Răspuns Câştigător
| dinca42 a răspuns:

Salut uite ceva ce te-ar putea ajuta!
4yoursmetin2
rate 1000% wikend iar in timpul saptamanii 500%, dar imediat faci 128 cu epice otel la magazin!
Faci perle la uriel.
Multi playeri metinul asta implineste iarna asta 3 ani!
Te astept!
Funda daca ti-am fost de ajutor!

| smarandio explică (pentru dinca42):

Cum fac cond ca zice ingresitrarea a esuat

3 răspunsuri:
| dinca42 a răspuns:

Ti-am dat un mesaj privat raspunde-mi la el.

| DeDeW a răspuns:

Incearca Metin2 TDL e destul de interesant sau Metin2 Paradis are 3000 rata deci cresti destul de repede si mi se pare k la lvl e 125 sau 225 cred nu mai stiu sigur