| Francii99 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste jocuri d downloadat faine, gen:sims, NFS, IMVU, SECOND LIFE

Răspuns Câştigător
| ThaPower a răspuns:

NFS The Run, Sims 3, NFS Shift 2, TDU2, NFS Underground 2 ca eu am NFSUnderground, MotorStorm Apocalipse si TDU. Funda?

4 răspunsuri:
| ThaPower a răspuns:

Mersi pertru funda!

| Francii99 explică (pentru ThaPower):

N-ai pentru ce happy

| ThaPower a răspuns (pentru Francii99):

Si un joc bonus "Test Drive Unlimited 2 lansat pe 2011! Iti place acest joc?"

| ThaPower a răspuns:

Sau? Seriile din jocul Carmageddon! Dar Carmageddon 1 si 2 se joaca MS-DOS! Descarca DOSBox ca sa poti sa joci! Dar Carmageddon 4 e lansat in anul asta nu e vechi jocul! Serios!